Magia Podlaskich Nasion

      Jesteśmy rolnikami i rzemieślnikami z sektora rolnego.

Jesteśmy mocno związani z naszym terytorium. Uprawiamy ziemię na Podlasiu. Zbieramy jej najcenniejsze owoce, przetwarzamy je i przekazujemy je Państwu. Działamy z rozmysłem oraz w poszanowaniu drugiego człowieka i środowiska. Mamy ogromne szczęście żyć w miejscu, które dzięki swojemu położeniu geograficznemu i klimatowi zapewnia produkcję różnorodnych upraw. W swojej pracy sięgamy do procesów produkcyjnych charakterystycznych dla naszego terytorium oraz lokalnych tradycji. Chcemy kontynuować kultywowanie upraw i prac rolnych, na których, od niepamiętnych czasów, opierała się ekonomia Podlasia. Zależy nam, aby ocalić tysiącletnie dziedzictwo wiedzy i doświadczenia, które wraz z integralnością naszego środowiska jest najcenniejszym dobrem, które posiadamy. Każdy z nas ma inną historię i różną tradycję: są wśród nas tacy, którzy prowadzą nowoczesne i wydajne gospodarstwa rolne, tacy, którzy w pocie czoła pracują, aby odrodzić ziemię dawno porzucone, tacy, którzy przetwarzają swoje produkty w sposób ściśle tradycyjny oraz tacy, którzy prowadzą nowoczesne laboratoria dysponując wyszukaną technologią. Ta różnorodność przejawia się w formie, historii i jakości każdego worka Podlaskich Nasion. Łączy nas wspólna wizja jutra, przyszłości, wspólny cel. Hołdujemy tym samym wartościom, wierząc w lepsze jutro i obfite plony naszej pracy. Razem stawiamy czoła wyzwaniom globalnej ekonomii, a także mniejszym i większym problemom lokalnym. Wszystko to sprawia, że jesteśmy częścią projektu, którego celem jest zwiększenie wrażliwości na proces konsumpcji spożywczej oraz tego wszystkiego, co z nią związane.

Tym projektem chcemy czynnie podkreślić nasze wartości: uczciwość, kulturę wzajemnego szacunku, kulturę różnorodności oraz dobro które trafia do Państwa pod naszą marką – Podlaskich Nasion

Spokój, cisza, czas i przestrzeń – rzeczy, których coraz częściej brakuje w naszym życiu. W województwie podlaskim znajdziesz je wszystkie. I nie musisz szukać daleko.

Magiczne Podlasie, Baśniowa Suwalszczyzna. Prastara puszcza, meandry rzek, łąki po horyzont. Unikalna architektura, kultura i rękodzieło w swoim naturalnym środowisku. Tradycje pogranicza zaklęte w potrawach o egzotycznie brzmiących nazwach. Autentyczność nieskomercjalizowana – coraz trudniejsza do odnalezienia podczas podróży po świecie.

Podlaskie serce bije spokojniejszym rytmem. Tu usłyszysz wreszcie swoje myśli i to, co mówią do Ciebie Twoi bliscy.

Przyjedź. Odetchnij.

 

Pamiętaj, rozumiemy Cię – też zajmujemy się Rolnictwem.

 

 
 
0 tys
Powierzchnia obsiana [ha]
0 +
Odmian w reprodukcji
0 lat
Doświadczenie
Przewiń do góry